Juurutame ning arendame majandusinfosüsteeme ning ärianalüüsitarkvara käsikäes, pakkudes seeläbi terviklahendusi.

Kui otsid uut tarkvara ja soovid lahendustega lähemalt tutvuda, võta meiega ühendust hat [at] hat.ee

Meie teenuste hinnakirjaga saad tutvuda siin

Majandustarkvara Microsoft Dynamics® NAV annab Teile vabaduse keskenduda oma äritegevusele – mugavdades Teie ettevõtte haldamist ja tõstes tööviljakust. Microsoft Dynamics® NAV asendab Teie olemasoleva süsteemi üheainsa täielikult integreeritud lahendusega, mis pakub interneti kaudu, kellaajast ja asukohast sõltumata, kõigile ettevõtte töötajatele võimalust suhtlemiseks nii klientide, tarnijate kui ka partneritega. See seletab, miks üle 40 000 ettevõtte rohkem kui 130 riigis kasutab Microsoft Dynamics® NAVi oma igapäevatöös.

Palga- ja personaliarvestuse lahendus Microsoft Dynamics NAV baasil BCS Itera PALK ja PERSONAL on parim valik ettevõtetele, kes soovivad maailmatasemel, Microsoft Dynamics NAV funktsionaalsustega ning Microsofti toodetega hästi ühilduvat palga- ja personaliarvestuse lahendust.

QlikView on üks juhtivaid ärianalüüsi tarkvarasid kogu maailmas. QlikView erineb tavapärastest aruandluse vahenditest mitmetest allikatest tulenevate andmete seostamise võimaluse ja ülima kasutajasõbralikkuse poolest. Otsitavad andmed saab kätte kiiresti ja lihtsalt – erinevatel juhtimistasanditel olevad lõppkasutajad saavad vajalikud aruanded hõlpsalt ise genereerida.

Qlik Sense on Qlik tooteperekonna uus liige! Rakenduses kasutatava nn drag-and-drop-liidese abil saab andmetest kiiresti luua interaktiivseid visualiseeringuid, aruandeid ja juhtimislaudu. Qlik Sense Desktop on QlikView.Next esimene avalikult kättesaadav versioon. Rakendus sisaldab Qliki patendiga andmeindekseerimismootorit, mis annab kasutajatele piiramatud võimalused analüüsida oma andmeid ja nendevahelisi seoseid ning avastada võimalusi, mis võiksid muidu märkamata jääda.

QlikSense logo

HÄT Systems loob kliendispetsiifilisi tarkvaralahendusi Microsoft .NET platvormil. Siseste infosüsteemidega tihedalt seotud ettevõtte veebiportaalid ja -poed, liidesed erinevate rakendustega jms aitavad Teil saada maksimaalset kasu oma ERP tarkvarast.

Microsoft .net logo